Еще по теме:

назад к фильтрам

Лист-звернення постраждалих інвесторів до віце-примьєра України Вілкула О. Ю. (публікується без змін)
Июль 18, 2013 

Віце-прем&lquot;єр-міністру України Вілкулу Олександру Юрійовичу

Від  імені інвесторів – фізичних осіб та учасників Доступного житла

№ 03-2013/ Vilkul від  11 липня 2013 р.

Щодо дискредитації державних програм Дос-тупне житло керівництвом Мінрегіону, Дер-жавного Фонду сприяння житловому  молоді-жному будівництву та КМДА на приклаl і ба-гаторічного порушення термінів будівництва та введення в експлуатацію житлового ком-плексу  на 441 квартиру  по вул. Здолбунівська, 13 у м. Києві

контактна особа:

Гурина  Валентина Іванівна – уповнова-жена особа ГО «Правозахисне об’єднання  «За житловий комплекс «Приозерний »,  м.Київ, вул. Здолбунівська, 7-Д

Колективне звернення

Шановний Олександре Юрійовичу! 

     На особистому  прийомі 11 липня 2013 року  представники нашого ГО «Правозахисне об’єднання  «За житловий комплекс «Приозерний » , м.Київ, вул..Здолбунівська, 7-Д  змушені повідомити особисто Вас, Олександре  Юрійовичу, як відповідальну особу Уряду за просування та виконання державних жит-лових програм Доступне житло,  про дискредитацію  програми  за схемою  70/30  посадовими особами та керівництвом  Мінрегіону,  Державниого  Фонду сприяння житловому молодіжному будівництву та КМДА (надалі - Фонду) на прикладі багаторічного порушення  виконання Договорів учасників Доступного житла в недобудові  житлового будинку на  441 квартиру , (включаючи 2 підземні поверхи паркінгів та 4 поверхи комерційних приміщень) по вул. Здолбунівській,  13  у  м. Києві.

  Ця недобудова була включена в програму Доступне житло за схемою  70/30 ще в вересні 2010 року з вказаним терміном введення будинку  в експлуатацію  (згідно договорів про обслуговування коштів з Київським відділенням Фонду )  в 3 кварталі 2011 року. 

Однак, до цього часу будинок має фактичну ступінь готовності не більше  80 % (фото додаємо)  і за доку-ментами Забудовника для його закінчення потрібно ще  40 млн.грн., не дивлячись на те, що проектна вартість його будівництва станом на 2005 рік була лише 137 млн.грн., а вже в 2006 році Забудовник ,  ( копії  Проекту будівництва та листа Мінрегіону від  24.02.2012 р. на ім’я  учасника доступного житла Цвєткової Анжели Юріївни додаємо)  отримав від фізичних  осіб 111,9 млн.грн. та коштів державного бюджету, передбачених Нацбанком, Секретаріатом Кабміну, УкрЗалізниці, СБУ, військової частини № 1410 при СБУ та Київської міської державної адміністрації біля 60 млн.грн, що більш ніж на 25 млн.грн. переви-щувало вартість проекту. 

До того ж, більше 25 млн. грн. Забудовник отримав в  2011 – 2012 роках в рамках програми Доступне житло.

Однак, будівництво даного будинку повністю зупинене ще в листопаді 2012 року, а з 2013 року навіть відключений від електропостачання та практично позбавлений надійної охорони. Зате в 2011 році, вже під наглядом Мінрегіону  та Фонду,  замість завершення будівництва хоч би покрівлі, було внесено змі-ни  до проекту  та прибудовано ще 2 поверхи паркінгів. 

Крім того, на рахунку Фонду, із-за приписок відповідальними посадовими особами Мінрегіону та Фонду фактично виконаних робіт на об’єкті та ступеню його готовності (в договорах учасників програми Доступне житло від жовтня-листопада 2012 року, копії яких додаємо,  вказана ступінь готовності будинку 92 %, що далеко не відповідає дійсності), з 2012 року зависло 4,5 млн.грн., внесених учасниками програми Доступне житло та державного бюджету.

Відповідальні ж особи Мінрегіону  в грудні 2012р.  не законним шляхом   запропонували  нам добуду-вати його  за наші додаткові кошти  шляхом  утворення на базі  вказаної недобудови  житлово - будіве-льного кооперативу та імітують допомогу в вирішенні проблеми з вказаним недобудов шляхом утво-рення Робочої групи при Мінрегіоні .

На наші усні та письмові  заперечення на незаконні пропозиції посадових осіб Мінрегіону щодо   утво-рення  ЖБК на базі вказаного житлового комплексу  та, крім того, юридичної  не можливості  в даній ситуації утворення ЖБК ,  відповідальні особи  Мінрегіону  адекватно не реагують  (наші  листи на ім’я Заступника міністра Мінрегіону Ісаєнка В.Д. від 23 січня  та 26 червня цього року та відповіді  посадових осіб Мінрегіону з цього питання додаємо ).

На наші багаточисельні звернення до керівництва Київської міської державної адміністрації також отри-муємо лише цинічні відписки про відсутність у них прав та нормативних документів щодо контролю житлових будівництв. І це не дивлячись на те, що КМДА ще в 2006 році перерахувала в будівництво соціальних квартир в даному житловому будинку 5,9 млн.грн.. (Копії листів надамо на особистому прийомі)  .

На особистому прийомі додамо ще деякі «кричущі»  документи , які підтверджують багаторічні пору-шення прав інвесторів , учасників доступного житла та державних структур, які внесли кошти в будівництво квартир  у вказаному довгобуді по вул. Здолбунівській, 13 бездіяльністю або неправомірною діяльністю відповідальних посадових осіб Мінрегіону, Державного Фонду сприяння житловому молодіжному будівництву .

З повагою,

Інвестор з 2006 року, Уповноважена особа громадського правозахисного об’єднання «За житловий комплекс «Приозерний »,   м.Київ, вул. Здолбунівська, 7-Д    -  В.І.Гурина

Інвестор з 2006 року, член  громадського правозахисного об’єднання «За житловий комплекс «Приозерний »,  м.Київ, вул. Здолбунівська, 7-Д - В.М.Приймак

Інвестор з 2006 року, член  громадського правозахисного  об’єднання «За житловий комплекс «Приозерний »,  м.Київ, вул. Здолбунівська, 7-Д - В.Ф.Гурин

Учасник Доступного житла з 2012 року   -  Р.О.Сагатюк

11 липня 2013 року


Назад Печать