Еще по теме:

назад к фильтрам

Луцька мерія просить прокуратуру розібратисяізсумнівним ОСББ
Сентябрь 02, 2011 

ВиконкомЛуцькоїміськрадисьогодні, 2 вересня, скасуваввласнерішення про створення ОСББ, яке постало поза спиною мешканцівбудинку на проспектіМолоді, 23.

Про цеповідомиввласкорЗІКу.

Як розповів членам виконкомумешканецьбудинкуАнатолій, людей дезінформували, коли збиралипідписи. «Розписувалисянавітьдіти», – зазначивчоловік. На його думку, у ційситуації є поле для роботиправоохоронців.

Тому луцький мер Микола Романюк запропонуваввключити до проекту рішенняокремим пунктом звернення до прокуратури, аби та провела розслідування. Зрештою, виконкомскасуваввласнерішення про створенняцьогосумнівного ОСББ.

ДовідкаЗІКу.

У серпні у Луцькувиниклакурйознаситуація, яка можепереростиуграндіозний скандал. ТзОВ «Луцькікомунальнісистеми»зареєструвало ОСББ без відомамешканців і намагалосястворитищеодне.

Без згодимешканцівприватнафірмазареєструвала ОСББ у житловомубудинку на проспектіМолоді, 23. Люди запевняють, щопідписи, зібрані за створенняцьогооб’єднання, – підроблені.

Окрім того, на засіданнявиконкомуЛуцькради 18 серпнявиносилосяпитання про реєстраціюще одного ОСББ у будинку на проспектіСоборності, 37. За словами жильцівбагатоповерхівки, за створеннямцього ОСББ знову ж таки стоїтьТзОВ «Луцькікомунальнісистеми».

Зрештою, як розповівдиректор департаменту ЖКГ ЛуцькоїміськрадиІванКубіцький, цепитаннязняли з порядку денного засіданнявиконкому. А рішеннявиконкому про створенняоб’єднання на проспектіМолодіможутьскасувати.


Назад Печать