Еще по теме:

назад к фильтрам

Львів на 95% готовий до опалювального сезону
Сентябрь 23, 2011 

На теплопостачальних підприємствах Львова закінчують роботи із підготовки до нового опалювального сезону. Так, готовність ЛМКП «Львівтеплоенерго» становить більше 95%. Як запевнив керівник ЛМКП «Львівтеплоенерго» Степан Пакіж, цьогоріч опалювальний сезон у Львові, як і впродовж останніх років, розпочнуть вчасно і якісно.

Про це ZAXID.NET повідомили в прес-службі Львівської міської ради.

Ремонтна кампанія по підготовці об’єктів теплопостачання до опалювального сезону 2011-2012 практично на завершенні. Цього року вдалося провести масштабні і важливі роботи.

Зокрема, на найбільшому об’єкті теплопостачання – ТЕЦ-1 – проведено капітальний ремонт 2 парових котлів. Проведено ремонт підстанції ТЕЦ-1 (пошкодженої під час минулорічного буревію). Вартість ремонтних робіт на ТЕЦ-1 становить близько 5 млн грн.

До опалювального сезону ЛМКП «Львівтеплоенерго» вже підготувало 107 малих теплоенергетичних об’єктів; усі ЦТП - 122; 100% теплообмінних апаратів, з їх гідравлічним випробовуванням, на всіх 130 об’єктах, де такі встановлено.

Проведено гідравлічні випробування на щільність та міцність теплових мереж - 72,2 км трас (у двотрубному обчисленні) магістральних теплових мереж від ТЕЦ-1, ТЦ «Північної» та ТЦ «Південної» – 100.

На малих теплоенергетичних об’єктах та ЦТП від початку поточного року виконано капітальний ремонт з ремонтом обмурівки на 12 котлах, установлено та замінено 17 насосних агрегатів, замінено 348 латунних трубок у теплообмінних апаратах, відремонтовано 31 насосів, 6 хімводоочисток, виконано хімічне промивання 20 та механічне очищення 15 теплообмінних апаратів, хімічне промивання 2 котлів.

Всього на підприємстві в поточному році виконано заміну 3,52 км теплових мереж (у двотрубному обчисленні).

Також із планових робіт проведено: заміну трубопроводів теплотраси від котельні, що на вул. Круп’ярській, 27, до міської санстанції; заміну теплотраси до житлових будинків на вул. Золотій, №5 та №7 від котельні на вул. Золотій, 21; заміну відрізка теплотраси опалення від ІТП на вул. Дунайській, 6 до ІТП на вул. Раковського, 10 (мережа від ЦТП, що на вул. Дністерській, 27а); заміну теплотраси опалення та постачання гарячої води, з її рециркуляцією, від ТК–3 до житлового будинку, що на вул. Хоткевича, 16а (мережа від ЦТП–8 Сихівського РТМ, вул. Хоткевича, 14); заміну трубопроводів теплотраси опалення між ТК–8 та ТК–10 в районі будинку №15, що на вул. Яцкова, (мережа від котельні на вул. Золотій, 21) на трубопроводи, виготовлені з попередньо ізольованих труб; заміну трубопроводів магістральної теплотраси (від ТЕЦ–1) вздовж вул. Стрийської між ТК – 111 та ТК – 113; прокладання нового відрізка теплотраси в районі житлових будинків №71 та №73, що на вул. В.Великого, з метою винесення існуючої теплотраси з території дитячої установи «Левеня»; заміну трубопроводів у районі будинку №19, що на вул. Івасюка, тощо.

Постійно виконуються роботи з відновлення щільності трубопроводів магістральних теплових мереж від ТЕЦ–1 та ТЦ «Південної».

Цього року ЛМКП «Львівтеплоенерго» планує провести роботи на суму 14,5 млн грн.

Нагадаємо, відповідно до затвердженого Графіків та Планів ЛМКП «Львівтеплоенерго» під час ремонтної кампанії 2011 року потрібно підготувати до ефективної роботи 111 малих теплоенергетичних об’єктів (котелень), ТЕЦ-1, ТЦ «Північну», ТЦ «Південну», 122 ЦТП та 432 км трас (у двотрубному вимірі) теплових мереж та мереж постачання гарячої води з її рециркуляцією.
Джерело:
ZAXID.NET


Назад Печать