Еще по теме:

назад к фильтрам

Львівські тепловики дедалі легше входять в опалювальний сезон – міськрада
Октябрь 20, 2011 

За останні чотири роки львівським тепловикам вдається швидше увійти в опалювальний сезон та подати тепло до будинків містян.

Про це ІА «Україна Комунальна» повідомили у прес-службі ЛМР з посиланням на ЛМКП «Львівтеплоенерго».

Як зазначено в повідомленні, цього року опалювальний сезон у Львові почався 14 жовтня. У перший день вдалося забезпечити опалення понад 90% споживачів. Теплоносій отримало 1515 будинків, а без теплопостачання залишалося 129. На четвертий день тепло отримали всі споживачі (крім боржників, об&lquot;єктів, які не мали актів готовності внутрібудинкової системи, та будинків, що висловили тимчасову відмову від теплопостачання).

«Таких результатів вдалося досягти завдяки не лише злагодженій праці колективу підприємства, а завдяки належно проведеним ремонтним роботам у літній період. З кінця 2006 року у нас діє двоставковий тариф на теплопостачання, що дозволяє акумулювати кошти і вкладати їх у теплове господарство. Позитивні зміни від цього маємо можливість бачити», - розповів головний інженер ЛМКП «Львівтеплоенерго» Володимир Штейбарт.

Наразі, відповідно до відомостей ЛМКП «Львівтеплоенерго», через заборгованість за послуги з теплопостачання, тепло не подається до 25 будинків Львова. При цьому впродовж учорашнього дня було відновлено подачу опалення до 10 будинків-боржників.

За словами начальника обліку і збуту теплової енергії ЛМКП «Львівтеплоенерго» Галини Пакулець, ці споживачі частково погасили заборгованість та надали гарантії повного погашення боргу.

«Ми готові відновити подачу опалення у будинку будь-коли. Єдина умова – це кроки в напрямку погашення заборгованості. Більшість з цих боржників – це відомчі будинки. Станом на 17 жовтня загальна заборгованість відомчих будинків становить 4,8 млн. грн. Якщо з боку власників цих будинків не буде жодної реакції і дій для порозуміння, доведеться звертатися в правоохоронні органи, щоб врегулювати ситуацію і відновити тепло в ці будинки», - розповіла Г.Пакулець.


Назад Печать