Еще по теме:

назад к фильтрам

Мінрегіон вирішив підрахувати проблемні об&lquot;єкти будівництва в регіонах
Декабрь 28, 2011 

Міжвідомча комісія з вирішення проблемних питань виконання державної програми забезпечення молоді житлом на 2002 - 2012 роки утворила спеціальні робочі групи, які готуватимуть матеріали та опрацюють вичерпний перелік проблемних об&lquot;єктів у регіонах, повідомляє прес-служба Мінрегіону.
Крім того, Мінрегіон та Фонд сприяння молодіжному будівництву розробляють нормативно-правову базу для реалізації позичальниками Фонду права на житло. Зокрема, уже відпрацьована відповідна технологічна карта, розроблено проекти договорів про порядок.
Зазначимо сьогодні, у Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України відбулося перше засідання Міжвідомчої комісії з вирішення проблемних питань виконання державної програми забезпечення молоді житлом на 2002 - 2012 роки.
Колегіальний орган утворено на виконання постанови Кабінету міністрів України від 30 листопада 2011 року № 1231 «Про затвердження порядку надання кредитів позичальникам державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву».
Чергове засідання комісії планується провести наприкінці січня 2012 року.


Назад Печать