Еще по теме:

назад к фильтрам

Мінрегіонбуд розглядає можливість створення держфонду для пільгового фінансування проектів у ЖКГ
Ноябрь 01, 2011 

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства (Мінрегіонбуд) розглядає можливість створення спеціального держфонду для фінансування проектів у сфері ЖКГ на пільгових умовах, повідомив глава відомства Анатолій Близнюк.

"Для фінансування таких проектів ми розглядаємо питання створення спеціалізованого державного фонду, який буде займатися виключно фінансуванням доступного будівництва та модернізації систем життєзабезпечення на пільгових умовах", - цитує прес-служба главу відомства А. Близнюка.   

Серед першочергових проектів, які потребують реалізації, А. Близнюк, назвав повну термомодернізацію житлових будинків масових серій, а також комплексну модернізацію котелень великої потужності.

"Є доручення президента здійснити енергоаудит територій. Ми об&lquot;єктивно повинні подивитися на схеми теплопостачання та визначити необхідність підвищення або скорочення потужностей об&lquot;єктів генерації. Це необхідно зробити в умовах робочого технологічного обладнання вже в цьому опалювальному періоді", - зазначив міністр.

В цілому, за оцінками А. Близнюка, реалізація проектів модернізації сфери житлово-комунального господарства вимагає більше 700 млрд грн.

За матеріалами Інтерфакс-Україна 


Назад Печать