Еще по теме:

назад к фильтрам

Мер: Скасовувати тарифи з утримання будинків - безвідповідально
Октябрь 04, 2011 

Ухвалу депутатів Львівської міської ради про скасування тарифів на утримання будинків та прибудинкових територій міський голова Львова Андрій Садовий вважає безвідповідальною позицією.

Про це він заявив 3 жовтня на брифінгу.

«Емоції треба відкинути в сторону. Якщо скасовується рішення про тариф, тоді тариф – нуль. Тривалий час треба, щоб погодити новий тариф. Я розумію, що ми вступили в фазу виборів до Верховної Ради, але треба думати не тільки про те, щоб сподобатись людям, але й про управління. Мають надаватися послуги, місто має прибиратися, люди мають отримувати заробітну платню», – сказав мер.

Зазначимо, депутати на сесії скасували рішення виконкому, яким встановлювались тарифи на утримання будинків прибудинкових території окремо для кожного житлового будинку в місті.

«Моя пропозиція – до цього рішення виконкому внести зміни. Якщо в будинку є аргументовані зауваги мешканців до того чи іншого пункту по угоді (щодо надання відповідних послуг, – ред.), це можна переглядати, провівши в будинку додатково ще одні громадські слухання. Я передбачаю, що такі варіанти є. Але давайте ми все покасуємо і будемо сидіти і чекати з моря погоди. Так не можна робити», – прокоментував мер позицію частини депутатів.

Андрій Садовий додав: «Щодо розміру тарифу, рішенням виконкому в деяких будинках ми тарифи зменшили, в деяких вони зросли на кілька відсотків. Тобто, ми збалансували підхід. Так встановила держава. Це рішення КМУ готувалось спеціально під місто Київ, але довелося зробити його для всієї України. Для встановлення тарифів на комунальні послуги в кожному будинку міста мають пройти громадські слухання. Уявляєте собі масштаб? Якщо якісь зауваження в якомусь будинку присутні – треба зробити коригування. Але якщо касувати – залишимось з нулем! Це безвідповідальна позиція».

Як інформував ZAXID.NET, 31 травня 2011 року виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив тарифи на послуги з утримання будинків і прибудинкових територій для населення міста Львова індивідуально для кожного будинку.

Як пояснила директор департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради Наталія Павлюк, не йде мова про ріст тарифу: «Десь тарифи знизились, десь зросли на 1 копійку, десь – на 5 копійок. Адже ми повинні привести тарифи до норм законодавства».


Назад Печать