Еще по теме:

назад к фильтрам

Мешканці львівських гуртожитків пройдуться ходою з вимогою захисту своїх прав на житло
Октябрь 19, 2011 

20 жовтня в рамках Всеукраїнської акції «Відомчому кріпацтву - ні» у Львові пройде акція на захист житлових прав мешканців гуртожитків ініційована Всеукраїнською профспілкою «Захист прав».

Про це Вголосу повідомили у профспілці.

У Львові в рамках акції пройде мирна хода від вул. Підвальна 4 (порохова вежа), вул. Винниченка 18 (Облдержадміністрація), вул. Руська, пл. Ринок 1 (Львівська міська рада).

Як зазначають профспілки, навіть після прийняття Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків» благі наміри держави захистити конституційні права мешканців гуртожитків зводяться нанівець простим рішенням «від імені України» «горе» суддями у справах про визнання законності чи незаконності включення гуртожитків України до статутних капіталів підприємств.

«Ганебна практика прийняття судами різних інстанцій абсолютно різних рішень у даних справах заганяє мешканців гуртожитків у безкінечну тяганину по судових установах», - наголошується у повідомленні.

З метою захисту своїх Конституційних прав на житло на вулиці міст України вийдуть мешканці гуртожитків Закарпатської, Волинської, Вінницької, Львівської, Черкаської, Запорізької, Дніпропетровської, Одеської, Донецької та Херсонської областей, а також Автономної Республіки Крим.

Пройшовши вулицями обласних центрів, вони вручать представникам органів місцевої влади свої звернення до Президента України з вимогою втрутитися в ситуацію, коли судами різних інстанцій продовжуються узаконення в судовому порядку незаконної приватизації, обтяженої людьми, позбавлення мешканців їх єдиного житла, примусове виселення із займаних приміщень.

Акція триватиме від 10.00 до 12.00 год.


Назад Печать