Еще по теме:

назад к фильтрам

На будівництво житла для інвалідів по зору та слуху виділять 5 млн грн
Ноябрь 09, 2011 

Кабінет Міністрів України схвалив постанову „Деякі питання використання коштів, передбачених у державному бюджеті для будівництва (придбання) житла для інвалідів по зору і слуху, які перебувають на квартирному обліку на підприємствах Українського товариства сліпих і Українського товариства глухих”.
Як повідомили ZAXID.NET у прес-службі Мінсоцполітики, рішення було прийнято 2 листопада 2011 року.
Цим актом вносяться зміни до постанови Уряду від 28 березня 2011 року № 334, згідно з якими Міністерству соціальної політики мають бути передані відповідні бюджетні призначення у сумі 5 млн грн, а також затверджується Порядок використання цих коштів.
Вони будуть виділені одержувачам – підприємствам УТОСу та УТОГу, а розподілені Державною службою з питань інвалідів та ветеранів України з урахуванням чисельності інвалідів по зору і слуху, які потребують поліпшення житлових умов і перебувають на відповідному обліку за місцем реєстрації та роботи.
Кошти використовуватимуться підприємствами на будівництво (придбання) житла за результатами тендерів. Житло надаватиметься відповідно до норм, визначених законодавством – не більш як 21 кв. м загальної площі житла на 1 члена сім’ї та додатково 10,5 кв. м на сім’ю.
Вартість житла не перевищуватиме граничної вартості 1 кв. м загальної площі житла, встановленої урядом для інвалідів війни І групи. Перевищення ціни можливе у разі, коли оплата різниці вартості здійснюватиметься за рахунок позабюджетних коштів.

Назад Печать