Еще по теме:

назад к фильтрам

На будівництво житла для СБУ дають 100 мільйонів гривень
Январь 25, 2012 

Державним бюджетом України на 2012 рік передбачено 1,3 млрд грн на реалізацію всіх державних будівельних житлових програм.

Про це сьогодні на прес-конференції заявив директор департаменту державних програм та розвитку будівництва Міністерства регіонального розвитку та будівництва України Олександр Непомнящий.

"Цього року на всі житлові програми в бюджеті закладено 1,3 мільярда гривень ... У бюджеті минулого року було закладено 1,1 мільярда гривень, а фактично профінансовано 950 мілліоноа гривень", - заявив він.

За його словами, в Україні є певні категорії населення, яким держава взялася надати безкоштовне житло.

"На програму "Доступне житло" виділено 200 мільйонів гривень, на кредитування молодих сімей - 60 мільйонів гривень, на компенсацію різниці в кредитній ставці за молодіжними кредитами - 113 мільйонів гривень, на будівництво житла для військовослужбовців - 500 мільйонів, на будівництво житла для працівників Служби безпеки України - 100 мільйонів гривень, на будівництво житла для воїнів-інтернаціоналістів - 50 мільйонів гривень, для військовослужбовці прикордонних військ - 80 мільйонів гривень і так далі", - додав Непомнящий.

Крім того, як повідомлялося раніше, на реалізацію проектів розвитку місцевого самоврядування в Україні в 2012 році в держбюджеті передбачено 26 млн грн.


Назад Печать