Еще по теме:

назад к фильтрам

На Луганщині стали доступними 137 квартир
Июнь 26, 2012 

У Луганській області в програмі іпотечного кредитування житлового будівництва, беруть участь 4 будинки (по два в містах Луганськ і Сєверодонецьк). 

З більш ніж 50 млн. грн., які виділяються за програмою іпотечного кредитування житлового будівництва на цей рік, перші 1,5 млн. грн. вже надійшли на рахунки держфонду сприяння молодіжному житловому будівництву. При оформленні часткової компенсації перевага віддається тим, хто стоїть на квартирному обліку (таких сімей на Луганщині порядку 37 500) і молодим сім&lquot;ям з дітьми. До фонду необхідно подати заяву на отримання часткової компенсації, яке заповнюється в регіональному управлінні, довідку про склад сім&lquot;ї за формою № 3, а також копії паспорта та ідентифікаційного коду, свідоцтва про шлюб та про народження дитини (дітей), подаються та довідки про доходи позичальника та членів його сім&lquot;ї за останні 6 місяців.

Розмір кредиту, на який може бути видана часткова компенсація, вираховується шляхом множення нормативної площі (40 кв.м на самотню людину чи сім&lquot;ю їх 2-х чоловік, 58 кв.м - на сім&lquot;ю їх 3-х чоловік і більше) на розрахункову вартість квадратного метра (для Києва це 7 тис. грн., обласних центрів - 5 тис. грн., для інших територій - 4 тис. грн.). Перевищення розрахункових показників допускається не більше ніж на 25%. Сам кредит видається по 16% річних - з яких виплату 13% бере на себе держава - терміном до 15 років. Мінімальним початковим внеском є 25% від вартості житла.


Назад Печать