Еще по теме:

назад к фильтрам

На Львівщині залишається 867 недобудов
Декабрь 13, 2011 

Сьогодні на Львівщині є 867 об’єктів незавершеного будівництва, повідомив 13 грудня на сесії Львівської обласної ради заступник голови Львівської ОДА Володимир Губицький.
Для завершення даних об’єктів, за словами Володимира Губицького, потрібне фінансування в розмірі близько 7,6 млн грн. При цьому кожен об’єкт потрібно переглядати як в плані вартості, так і в плані якості, щоб в кожному випадку визначити реальну кошторисну вартість, зазначив заступник голови Львівської ОДА. За його словами, наступного року попередньо планується завершити 30 недобудів. "Ці об’єкти, які ми будували в цьому році, потрібно завершити в наступному році, а ті об’єкти, які ми плануємо на 2013 рік, також треба фінансувати", - наголосив Володимир Губицький.
Цього року було здано 6 об’єктів, додав він.
Щодо того, як вирішувати проблему незавершеного будівництва в області, Володимир Губицький висловив переконання, що слід спершу визначати пріоритетні об’єкти і завершувати в першу чергу їх, а не намагатися одночасно працювати над усіма. На сьогодні, за його словами, в кожному районі зафіксовано по 5 пріоритетних об’єктів.
Своєю чергою голова бюджетної комісії Львівської обласної ради Ярослав Качмарик під час співдоповіді наголосив, що виконання плану добудувати 30 об’єктів наступного року залежатиме від розміру субвенції з державного бюджету (цього року Львівщина отримала 59 млн грн, наступного року очікується, принаймні, вдвічі більше, уточнив він). Щодо сьогоднішньої ситуації, то вона, за словами Ярослава Качмарика, є жахливою, адже є низка об’єктів, які є "соціально небезпечними", бо можуть просто завалитися.
Вирішення проблеми, на думку голови бюджетної комісії, має бути пооб’єктним.


Назад Печать