Еще по теме:

назад к фильтрам

На наступний рік запрацює програма "100 тис. квартир на рік"
Август 06, 2012 

У 2013 році запрацює програма "100 тис. квартир на рік" - програма індустріального будівництва доступного житла.

Про це заявив Прем&lquot;єр-міністр Україна Микола Азаров в інтерв&lquot;ю вітчизняним телеканалам 3 серпня 2012 року.

"Багато задач будуть вирішуватися цією програмою. З одного боку це, безумовно, поштовх для розвитку внутрішнього ринку і внутрішньої економіки. А з іншого боку - ми нарешті повинні вирішити проблему нашої житлово-комунальної сфери, наших панельних будинків, наших "хрущовок", які ні за якими параметрами не відповідають сьогоднішнім вимогам", - сказав Микола Азаров.

Прем&lquot;єр-міністр зазначив, що, згідно з розрахунків, значно дешевше побудувати новий будинок і знести існуючий, який вичерпав ресурс, ніж займатися "підлатуванням".

"Саме з цим пов&lquot;язана багаторічна, не на один рік, "програма індустріального будівництва житла та переселення наших людей в більш комфортабельні, більш економічні квартири", - наголосив Прем&lquot;єр.

При цьому Глава Уряду зазначив, що будівництво дає поштовх розвитку інших галузей виробництва.

"Від підприємств будівельної індустрії потрібно виробництво теплоізоляційних матеріалів, цементу, цегли. До речі сказати, у нас в цілому ряді областей побудовані абсолютно сучасні заводи з виробництва теплоізоляційних матеріалів. Раз заводи будуються, значить, будівельний комплекс вірить в нашу Програму будівництва житла", - сказав Микола Азаров.


Назад Печать