Еще по теме:

назад к фильтрам

На Полтавщині підписано угоди на тривідсоткове житло
Июнь 26, 2012 

25 червня під час апаратної наради у голови Полтавської облдержадміністрації було підписано дві кредитні угоди між позичальником, АБ "Укргазбанк" та Полтавським регіональним управлінням державної спеціалізованої фінансової установи "Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву" в житлових будинках у м. Полтава та м. Кременчук.

На нараді обговорили стан реалізації соціальної ініціативи Президента щодо надання громадянам кредитів на житло під 3 відсотки. Як зазначив начальник управління містобудування та архітектури Юрій Петрук, загалом на сьогодні визначили перелік із 16 об&lquot;єктів на 650 квартир. Це 6 будинків. Про це широко поінформували громадян і слідкують за кількістю бажаючих брати участь у програмі. Усього на сьогодні 104 громадяни Полтавської області виявили бажання взяти кредит на житло під 3 відсотки. Наразі проводять роботу щодо залучення банківських установ до участі у програмі.

На даний час з 29 відділень банків, що розташовані в Полтавській області, згоду дали 4 банки. Це Державний Ощадний банк України, Полтавська обласна дирекція "Укргазбанку", банк "Фінанси та Кредит", "Укрсоцбанк". Голова облдержадміністрації переконаний, що реалізовувати програму в області треба активніше.


Назад Печать