Еще по теме:

назад к фильтрам

На Запоріжжі втричі зросли обсяги введеного в експлуатацію житла
Сентябрь 17, 2012 

За підсумками І півріччя 2012 року за рахунок усіх джерел фінансування в Запорізькій області в експлуатацію введено 94,3 тис. кв. метрів загальної площі житла, що втричі більше, ніж за аналогічний період 2011 року. При цьому із загального обсягу введеного житла 82,6 тис. кв. метрів припадає на індивідуальних забудовників у приватному секторі, а 14,5 тис. кв. метрів складає житло в багатоквартирних житлових об&lquot;єктах. Про це повідомив перший заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації Віктор Ємельяненко під час наради.

Для того, щоб стимулювати житлове будівництво, в області розроблена та затверджена Комплексна програма житлового будівництва, згідно якої в поточному році має бути введено в експлуатацію 12 багатоквартирних житлових будинків загальною площею 42,5 тис.кв. метрів.

Здати заявлене житло в строк підтвердили 9 із 12 компаній. Через ряд технічних причин наразі відкладається завершення будівництва на трьох об’єктах – будинки в Запоріжжі, Гуляйполі та Енергодарі.

«Хід житлового будівництва в регіоні є і буде на особливому контролі обласної влади. Будівельні компанії, які працюють на цьому ринку, матимуть усебічну нашу підтримку», - запевнив будівельників Віктор Ємельяненко.


Назад Печать