Еще по теме:

назад к фильтрам

НБУ не буде проводити емісію гривні під забезпечення програми "Доступне житло", - Дубихвіст
Июнь 16, 2012 

Національний банк України (НБУ) не буде проводити емісію гривні під забезпечення програми "Доступне житло". Про це в ході круглого столу заявив директор департаменту з управління валютним резервом та здійснення операцій на відкритому ринку Національного банку України (НБУ) Олександр Дубихвіст, передає кореспондент РБК-Україна.

Дубихвіст нагадав, що НБУ і Україна перебувають у програмі співпраці з МВФ, яка передбачає різні механізми рефінансування.

"Сьогодні працюють механізми рефінансування під заставу державних цінних паперів. Ці інструменти спрямовані на закриття короткострокових розриви в ліквідності банків... Це нормальний монетарний механізм кредитування економіки, інших механізмів дати банкам ресурс зараз не існує і не планується їх впровадження", - сказав він.

За словами Дубихвоста, в Україні достатньо вільних коштів, так за даними НБУ, на руках у населення перебуває близько 190 млрд грн.

Крім того, станом на 13 червня з початку року банки повернули НБУ 4 млрд грн рефінансування.

 

Нагадаємо, раніше голова Нацбанку Сергій Арбузов заявив, що для виплат вкладникам Ощадбанку СРСР також є всі необхідні засоби.


Назад Печать