Еще по теме:

назад к фильтрам

Одеську область «заполонить» дешеве житло
Апрель 18, 2012 

В рамках муніципальної програми «Доступне житло» в травні поточного року розпочинаються роботи з будівництва житла, вартість квадратного метру буде вдвічі нижчою за вартість житла в будівельному бізнесі.

На Одещині продовжується реалізація програми «Доступне житло». Так, в місті Южне Одеської області, де в рамках муніципальної програми «Доступне житло» в травні поточного року розпочинаються роботи з будівництва житла, вартість квадратного метру буде вдвічі нижчою за вартість житла в будівельному бізнесі.

Про це «У.К.» повідомили у прес-службі Одеської ОДА.

Програма «Доступне житло» в м. Южне надає можливість придбання житла в кредит за іпотечними схемами, за якими 25 відсотків вартості житла сплачуються з міського бюджету. Отримати доступне житло за програмою можуть ті категорії громадян, які перебувають на обліку в виконавчому комітеті міської ради міста Южне. Пільги також передбачені для соціально незахищеної категорії громадян та молодих сімей.

На даному етапі завершується процес узгодження необхідної для будівництва документації. А невдовзі розпочнуться земляні роботи.

Анна Недогибченко


Назад Печать