Еще по теме:

назад к фильтрам

Опалювальний сезон розпочнеться вчасно, – міністр ЖКГ
Октябрь 05, 2011 

Опалювальний сезон в Україні розпочнеться своєчасно.

Про це сьогодні керівник Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Анатолій Близнюк доповів Президенту України Віктору Янукович про виконання доручень, даних Мінрегіону.

Під час доповіді міністр зупинився на підготовці до опалювальний сезону. Як запевнив Президента Анатолій Близнюк, опалювальний сезон розпочнеться вчасно: «З 10 жовтня, я на 100% гарантую, працюватиме опалення в усіх лікарнях і дитячих садках, а з 15-го або раніше у випадку зниження температури нижче 8 градусів – починаємо опалювальний сезон. Технічно і технологічно галузь готова. В деяких регіонах вже розпочалося опалення лікарень та дитячих садків у денний час», – повідомляє прес-служба Кабміну.

Нині завершуються останні роботи з налагодження систем опалення та підготовки їх до повноцінного режиму. За час, який лишився до початку опалювального сезону, всі проблемні технічні питання з урахуванням ідеології енергозбереження будуть вирішені.

В свою чергу, зниження споживання енергоресурсів потрібно досягати за рахунок зменшення потреби в теплі. Країні необхідна повна теплоізоляція житлового фонду та тотальний облік споживання.

За словами Міністра, під час зустрічі Президент особливо наголосив: у процесі підготовки до зими важливо не лише забезпечити технічні питання справи. «Важливий результат: люди мають відчути, що опалювальний сезон почався вчасно – влада подбала, щоб у їхніх домівках було тепло», – підкреслив Анатолій Близнюк.

Крім того, на виконання доручення Президента в Україні розпочато роботу зі спрощення процедури видачі БТІ технічних довідок та реєстрації права власності на нерухомість. «Ми з фахівцями розглянули це питання. Пропонуємо нову систему, за якої не тільки БТІ, а й інститути з відповідними можливостями та приватні підприємці, які хочуть займатися цим бізнесом, з урахуванням державної політики, зможуть це робити», – зазначив Міністр і додав, що таким чином буде демонополізований ринок послуг із виготовлення технічної документації на об’єкти нерухомого майна.

За словами Анатолія Близнюка, Президент доручив йому підготувати цілісний пакет пропозицій з цього питання та внести його на розгляд Комітету з економічних реформ.


Назад Печать