Еще по теме:

назад к фильтрам

Під АПУ мітингували ошукані житлові інвестори
Июнь 06, 2012 

Марш під парасольками відбувся у Києві. Сотні ошуканих інвесторів з усієї України пройшлися центром столиці до Адміністрації Президента. Зонтики мітингувальники використовували, як символ того, що в них немає даху над головою.

Люди просять повернути їм житло і вирішити проблему довгобудів. Йдеться про понад 70 об&lquot;єктів. Нагадаємо, наприкінці квітня інвестори вже виходили на вулицю. Тоді їх, начебто, почули, і навіть створили міжвідомчу комісію з цього питання. Утім, нині вона не діє. Тепер люди звертаються вже до Президента. Просять призначити одну людину, відповідальну за їхнє питання. Своє звернення інвестори передали в Адміністрацію. Дві години мітингувальники чекали під дощем на зустріч із високопосадовцями. Утім, до інвесторів так ніхто і не вийшов.

Світлана, учасник акції: "Такое предложение к нашим господам чиновникам - пускай выставят на продажу одну свою виллу и нам хватит достроить наше социальное жилье, оно ж у нас недорогое".

Олексій Гончарук, організатор акції: "Проблема сьогодні є чи не наймасштабнішою в Україні. 120-300 тисяч сімей - це великий електорат, це велика кількість людей, це обласний центр, тому ігнорувати таку проблему Президент не може, як орган державної влади".

 

Иллюстрации

 


Назад Печать