Еще по теме:

назад к фильтрам

Пайовики фірми «Консоль-ЛТД» підвели підсумки своєї роботи за 2011 рік
Декабрь 15, 2011 

В неділю, 11 грудня цього року відбулась зустріч пайовиків фірми «Консоль-ЛТД». Цифри, про які говорили інвестори, вражають, і разом з тим, дозволяють зробити висновок, що свої права та інтереси потрібно відстоювати.   

Пайовики повідомили, що вони діють в рамках громадського об’єднання, яке зареєстрували в березні 2011 року. За цей рік провели 22 зустрічі, за результатами яких склали протоколи, підготували та направили 51 звернення до органів влади, правоохоронних структур і компанії-забудовника. Отримали 44 відповіді.   

Оскільки серед пайовиків є громадяни України та Росії, то акції протесту проводились в трьох містах: Москві, Сімферополі та Севастополі. Чотири рази пайовики проводили зустріч з керівництвом компанії «Консоль-ЛТД», постійно співпрацюють з ВГО «Асоціація допомоги постраждалим інвесторам». Інформацію про довгобуди пайовиків висвітлювали Кримські ЗМІ, телеканал «1+1», а також Інтернет - видання. Самі інвестори розміщували білборди

Пайовики на зустрічі відзначили, що їхні активні дії посприяли тому, що забудовник відновив будівництво, хоча з нестачею техніки та будівельників на майданчиках, що сповільнює темпи робіт. Тому вони будуть продовжувати свою громадську роботу й у наступному році, і не планують відмовлятися від виробленого та погодженого з забудовником плану дій щодо проведення робіт на об’єктах. Головне для пайовиків, щоб компанія «Консоль-ЛТД» добудувала будівельні об’єкти.   

 

Прес-служба Асоціації

Иллюстрации

 


Назад Печать