Еще по теме:

назад к фильтрам

Пашкевич: Впровадження енергоефективних програм у сфері ЖКГ неможливе тільки за бюджетні кошти
Ноябрь 09, 2011 

Впровадження енергоефективних програм у сфері житлово-комунального господарства неможливе тільки за бюджетні кошти. Про це під час прес-конференції повідомив голова Державного агентства з енергоефективності і енергозбереження України Микола Пашкевич, передає кореспондент РБК-Україна.
"Наше агентство вже готує ряд законодавчих актів і проектів документів, які будуть спрямовані на покращення взаємодії держави і бізнесу, оскільки впровадження енергоефективних програм практично в кожній сфері економіки неможливе без ефективного діалогу держави і бізнесу", - зазначив Пашкевич.
За його словами, "для впровадження таких технологій необхідний комплексний підхід та співпраця держави і бізнесу і спільне як бюджетне так приватне фінансування проектів енергозбереження".
Він підкреслив, що найбільш енергозатратними залишаються такі сфери економічної діяльності, як: промисловість, ЖКГ, транспорт і агропромисловість.
"Нам необхідне впровадження комплексних проектів енергозбереження в усіх сферах економіки", - додав глава Держенергоефективності.


Назад Печать