Еще по теме:

назад к фильтрам

Показники введення житла повинні служити оцінкою роботи регіональних лідерів, - Володимир Поляченко
Август 31, 2011 

На спеціальному засіданні Кабінету міністрів, присвяченому питанням відновлення будівництва житла в Україні, президент конфедерації будівельників України, народний депутат Володимир Поляченко запропонував оцінювати роботу регіональних лідерів на основі показників введення житла.
«Завдання, поставлене прем&lquot;єр-міністром Миколою Азаровим, щороку нарощувати обсяги введення житла - завдання, в першу чергу, соціальне. Для цього необхідно збільшувати доробок в будівельній галузі та підвищувати купівельну спроможність громадян через механізми компенсації відсоткової ставки за іпотечними кредитами», - підкреслив Поляченко.
Він також відзначив, що від результатів діяльності будівельників безпосередньо залежить вирішення проблем соціально-економічного життя суспільства. Поляченко нагадав про статистику, що в Данії на душу населення припадає 50 кв. м житла, у Німеччині - 40,1, Чехії - 28,7, а в Україні - 22.
У різних регіонах України за перше півріччя 2011 р. введено 1400 тис. кв. м загальної площі житла (для порівняння, в 2008 р. - 4425 тис. кв. м). Наприклад, в Києві за перше півріччя ц.р. введені 532,7 тис. кв. м, у Севастополі - 100,6 тис. кв. м, у Донецькій та Львівській областях, відповідно, - 70,4 тис. кв. м і 157,9 тис. к. м.


Назад Печать