Еще по теме:

назад к фильтрам

Посадовці незаконно роздавали квартири у Києві
Сентябрь 27, 2011 

КИЇВ. 26 вересня. УНН. Слідчим відділом прокуратури міста закінчено розслідування та направлено до суду кримінальну справу за обвинуваченням трьох колишніх службових осіб Голосіївської районної у м.Києві державної адміністрації та п’яти інших громадян, які обвинувачуються у вчиненні ряду корупційних злочинів, хабарництві, службовому підробленні, шахрайстві та підробці документів. Про це УНН повідомили у прес-службі прокуратури.

Як встановлено у ході слідства, працівники Голосіївської у м. Києві РДА, зловживаючи службовим становищем, протиправно, всупереч житловому законодавству надали 6 квартир у Києві особам, які не мали законних підстав для отримання житла. Окрім того, один із керівників зазначеної установи одержав хабара та вчинив замах на одержання іншого хабара у загальній сумі 3 тис. дол. США за вирішення питання щодо прийняття ряду осіб на квартирний облік.

Крім того, притягнуті до кримінальної відповідальності п’ять осіб, які шляхом шахрайства та підроблення документів (медичних висновків, довідок про склад сім’ї тощо), що подавалися до відділу обліку та розподілу житлової площі Голосіївської у м. Києві РДА, заволоділи трьома квартирами у столиці.

Органами досудового слідства на майно обвинувачених накладено арешт та вжито заходів щодо запобігання неправомірного відчуження незаконно отриманих квартир.

Як повідомляв УНН, кілька місяців тому було порушено кримінальну справу проти начальника одного з територіальних управлінь капітального будівництва Міністерства оборони України, який прийняв від комерційної структури 190 квартир, непридатних для проживання, чим завдав державі збитків на суму майже 54 млн грн.


Назад Печать