Еще по теме:

назад к фильтрам

Позитивні зрушення у справі інвесторів з Обухова
Декабрь 13, 2011 

8 грудня 2011 року Обухівський районний суд Київської області розглянув позов Семенюк Наталії Анатоліївни, однієї з інвесторів житлового комплексу «Нектарний», до ПАТ «Акціонерний комерційний банк «Київ», ТзОВ «Перша українська індустріально-інвестиційна компанія», ПАТ «Спільне українсько-болгарське підприємство «Богдан» та нотаріуса Якименко Валентини Онисимівни про визнання частково недійсним договору іпотеки. ГО «Асоціація допомоги постраждалим інвесторам» теж взяла участь у процесі як третя сторона.

Суд вирішив позов задовольнити частково, а саме: визнати недійсним договір іпотеки від 13 вересня 2007 року, що був укладений ТзОВ «Перша Українська індустріально-інвестиційна компанія» та ПАТ «Акціонерний комерційний банк «Київ» і посвідчений нотаріусом Якименко В. О.

Нагадаємо, що близько трьохсот інвесторів будинку на вул. Київській, 147 А зіткнулися не лише з проблемним довгобудом, але й договором іпотеки. Так, між забудовником ТОВ «Перша українська індустріально-інвестиційна компанія» та банком «Київ» було укладено кредитний договір, на забезпечення якого підписали договір іпотеки. Проте, укладаючи іпотечний договір, забудовник, по-суті, розпорядився майном, яке йому не належало, оскільки на момент підписання договору іпотеки (до 13.09.2007) він вже уклав інвестиційні договори і більшість інвесторів встигли заплатити за свої квартири.

Для вирішення юридичних колізій інвестори звернулись по допомогу до ГО «Асоціація допомоги постраждалим інвесторам». Юристи Асоціації ознайомилися з документами і взялися забезпечувати судовий супровід справи.

Иллюстрации

 


Назад Печать