Еще по теме:

назад к фильтрам

Працівників київських заводів планують забезпечити доступним житлом
Декабрь 14, 2011 

Влада Києва розглядає можливість поширити на робочих заводів і промислових підприємств міську програму допомоги в отриманні житла.
Про це заявив голова КМДА Олександр Попов під час відвідин державного підприємства спеціального приладобудування Арсенал.
"Я знаю про проблему житла, яка особливо актуальна для молодих працівників заводів. Сьогодні у нас дуже активно працює програма, за якою держава фінансує 30% вартості квартир. Ще 20% виділяємо з міського бюджету. А це вже житло за півціни, то є істотна підтримка робітничої молоді", - зазначив Попов під час зустрічі з колективом підприємства.
За його словами, в даний час місто фінансує 20% вартості будівництва квартир для педагогів і медиків. У той же час Попов висловив намір ініціювати окреме рішення Київради, яке буде передбачати поширення програми ще й на робітників заводів і промислових підприємств.
"Я знаю, що була пропозиція виділити земельну ділянку на території заводу для будівництва такого житла. Ми детально вивчимо таку можливість і будемо всіляко сприяти поліпшенню соціальних та житлових умов співробітників великих промислових підприємств", - зазначив голова КМДА.
Також він розповів, що Київ володіє технологіями, які дають можливість суттєво здешевити вартість будівництва соціального житла. Собівартість квадратного метра в таких умовах може знизитися до 4 тисяч гривень.


Назад Печать