Еще по теме:

назад к фильтрам

Проблеми житлових довгобудів вимагають нестандартних рішень - Мінрегіонбуд
Сентябрь 28, 2011 

КИЇВ. 26 вересня. УНН. Вирішення проблеми житлових довгобудів вимагає наполегливості та нестандартних рішень. Про це зазначили в прес-службі Мінрегіонбуду аналізуючи ситуацію з незавершеним будівництвом у Києві та області, передає УНН.

"Незавершене житлове будівництво будівельних компаній ТОВ "Київвисотбуд" і ТОВ "Агробудпереробка ЛТД" по вул. Старонаводницька, 2-20, вул. Сім’ї Сосніних, 4-а у Києві та по вул. Київський шлях, 97 у Борисполі Київської області, стало причиною неодноразових звернень інвесторів до вищого керівництва країни. Більше чотирьох років понад тисячу сімей не можуть отримати квартири, які вони повністю оплатили.

З метою вирішення цієї задавненої проблеми у Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України утворено робочу групу. До її складу залучили ряд експертів, зокрема, уповноваженого представника Адміністрації Президента України, представників центральних органів виконавчої влади та представників громадських організацій з питань будівництва зазначених об’єктів. Крім того, на засідання робочої групи запрошувалися уповноважені представники інших організацій та установ, зокрема ВАТ КБ "Національний стандарт", "АКБ "Київ", Управління з питань банкрутства у м. Києві та Київській області та інші", - йдеться в повідомленні.

Довгий час, протягом якого вирішується питання інвесторів згаданих житлових довгобудів, пов&lquot;язане із пошуком та зміною підрядника об’єктів будівництва. Це вимагає велику кількість тривалих процедур та узгоджень. Проте, як зазначили в прес-службі, рішення було знайдене. "Сьогодні вже розроблений і заздалегідь погоджений з КМДА проект плану заходів щодо відновлення будівництва, а саме: передача права замовника будівництва щодо незавершеного будівництва до КМДА; передача права генерального підрядника незавершеного будівництва до ТОВ "Бориспільміськбуд"; продовження терміну дії оренди земельної ділянки під об&lquot;єктами незавершеного будівництва ТОВ "Київвисотбуд" у 4а мікрорайоні житлмасиву Позняки з подальшою передачею прав замовника будівництва до ТОВ "Бориспільміськбуд". Після затвердження Плану, будівництво буде відновлене і завершиться досить швидко", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, за даними інвентаризації об’єктів незавершеного будівництва, яку щойно за дорученням уряду провело Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, на сьогодні найбільше нежитлових довгобудів налічується в АР Крим, Донецькій, Хмельницькій, Житомирській, Івано-Франківській та Львівській областях (від 700 до 1100 об’єктів). Недобудованого житла найбільше у Донецькій (526 будівель), Харківській (395) та Житомирській (291) областях.


Назад Печать