Еще по теме:

назад к фильтрам

Програму "Доступне житло" впровадять на Київщині
Ноябрь 16, 2011 

КИЇВ. 14 листопада. УНН. У Київській області планується реалізація програми "Доступне житло", що передбачає будівництво доступного житла здебільшого для молодих спеціалістів. Про це йшлося під час засідання регіонального Комітету з економічних реформ при Київській обласній державній адміністрації, повідомили УНН у прес-службі відомства.

За словами першого заступника голови Київської обласної державної адміністрації Ярослава Москаленка, програма входить до Національного плану дій на 2011 рік та Програми економічних реформ на 2010-2014 роки.

"Житло будуватиметься частково за кошти Кабінету міністрів, частково – з бюджетів місцевої влади та коштів майбутніх жителів", – повідомив він.

Як зазначалося під час наради, планується, що згідно програми ціна за метр квадратний для доступного житла становитиме 4000 грн.

"Ми сподіваємося, що реалізація програми "Доступне житло" дасть моживість забезпечити житлом передусім молодь, створивши умови для того, щоб якомога більше людей залишалося жити і працювати в області", – зауважив Ярослав Москаленко.

Під час засідання також обговорювалося питання реалізації заходів енергозбереження в Київській області. Усім районам доручено прозвітувати про впровадження енергозберігаючих програм. 


Назад Печать