Еще по теме:

назад к фильтрам

Рада планує врегулювати інвестдіяльність у сфері ЖКГ
Ноябрь 16, 2011 

Верховна Рада має намір внести зміни до деяких законів України щодо регулювання інвестиційної діяльності в сфері житлово-комунального господарства.

За закон про внесення змін до деяких законів України у першому читанні проголосували 262 народні депутаті з 291 зареєстрованого в залі засідань.

Законопроект пропонує внести зміни до закону про питну воду та питне водопостачання і до закону України про теплопостачання.

Відповідно до закону, пропонується ці закони доповнити статтями, які визначають, що таке "інвестиційна програма", ввести поняття "поточні рахунки із спеціальним режимом використання".

Проектом пропонується уточнити повноваження органів місцевого самоврядування у сфері інвестиційної діяльності, а також ввести поточні рахунки із спеціальним режимом використання для проведення розрахунків за інвестиційними програмами.

Згідно з проектом, "інвестиційна програма - це комплекс заходів, затверджений у встановленому порядку, для підвищення рівня надійності та забезпечення ефективної роботи систем централізованого водопостачання та водовідведення, що містить зобов&lquot;язання підприємства у сфері централізованого водопостачання та водовідведення з будівництва (реконструкції, модернізації) об&lquot;єктів у цій сфері, поліпшення якості послуг, з відповідними розрахунками і обґрунтуваннями, а також зазначенням джерел фінансування і графіка виконання".

Проектом пропонується доповнити ст.1 закону "Про питну воду та питне водопостачання" нормою, згідно з якою "поточні рахунки із спеціальним режимом використання для проведення розрахунків за інвестиційними програмами - рахунки суб&lquot;єктів господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, призначені для накопичення та використання коштів виключно для виконання інвестиційних програм у зазначеній сфері".

Законопроектом також передбачається доповнити закон "Про питну воду та питне водопостачання" новою ст. 181 "Інвестиційна діяльність у сфері централізованого водопостачання та водовідведення", а закон "Про теплопостачання" новою ст. 261 "Інвестиційна діяльність у сфері теплопостачання". 


Назад Печать