Еще по теме:

назад к фильтрам

Регулятор підвищує вимоги до реєстрації житлових облігацій
Октябрь 04, 2011 

ДКЦПФР прийняла рішення про затвердження Змін до Положення про порядок здійснення емісії облігацій підприємств та їх обігу (щодо вдосконалення державного регулювання порядку реєстрації випусків «житлових облігацій»), повідомляє прес-служба Комісії.

Як зазначила заступник директора департаменту корпоративних відносин ДКЦПФР Алла Папаіка, даний документ було розроблено з метою вдосконалення державного регулювання порядку реєстрації випусків облігацій та захисту прав власників цільових облігацій, виконання зобов’язань за якими передбачається об’єктами житлового будівництва, для фінансування будівництва яких залучаються кошти від фізичних та юридичних осіб через розміщення облігацій («житлових» облігацій). Адже захист прав та інтересів інвесторів є один із найважливіших принципів роботи регулятора.

Нормативний акт передбачає запровадження обов’язкової вимоги до забезпечення цільових облігацій, вимог до поручителів, а також встановлення обмеження розміру емісії у випадку, якщо при попередніх випусках цінних паперів емітент здійснив несвоєчасне погашення.

Актуалізоване Положення було схвалене рішенням Комісії у березні цього року, обговорене з громадськістю та погоджене з Державним комітетом України з питань регуляторної політики та підприємництва. Нині документ подається на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.


Назад Печать