Еще по теме:

назад к фильтрам

Рисухін розповів про "радикальне спрощення" в "Доступному житлі"
Август 27, 2012 

Умови отримання громадянами доступу до програми "Доступне житло" значно спрощені.

Про це заявив голова правління Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву Леонід Рисухін у ефірі "Ера-FM".

"Попередні умови, виписані у першій редакції постанови, були досить важкими з погляду доступності та сприйняття. Зараз вони набагато спрощені. Останні прийняті урядом рішення - це доступ громадян до цієї програми буде передбачений так, що сім&lquot;я, яка має квартиру, де на кожного члена припадає менш ніж 9 квадратних метрів площі, вже мала змогу брати учать у цій програмі. Достатньо буде надати довідку "Форма 3" з житлово-експлуатаційної організації - і вже ця сім&lquot;я зможе взяти кредит. Це радикальне спрощення, яке збільшує доступ до цієї програми", - сказав він.

За його словами, кількість громадян, які вирішать взяти участь у програмі "Доступне житло", поступово зростатиме.

"Коли звучить чи не щодня на кожному каналі чи в друкованому засобі масової інформації ця тема, то люди придивляються. В історії нашого форду було декілька програм, які так само важко починалися. Важко починалася в 2008 році програма, коли надавалися пільгові кредити. Зараз у нас немає відбою. І у 2003 році така само починалася програма часткової компенсації відсоткової ставки комерційних банків", - зазначив Рисухін.

Нагадаємо, в уряді запропонували розширити програму "Доступне житло" на сільських жителів.


Назад Печать