Еще по теме:

назад к фильтрам

Робоча зустріч Асоціації з Мінрегіоном
Июнь 01, 2012 

29 травня відбулася робоча зустріч Президента ВГО "Асоціації допомоги постраждалим інвесторам" Олексія Гончарука з Міністром регіонального розвитку та будівництва Анатолієм Близнюком. Предметом обговорення на зустрічі була проблема довгобудів, про актуальність якої особливо активно заговорили останнім часом.

Під час зустрічі сторони обмінялися поглядами на ситуацію, що склалася з проблемними довгобудами, обговорили можливі шляхи виходу з неї та домовились про взаємодію між об&lquot;єднанням інвесторів.

"Я задоволений тим як ми поговорили. Мені вперше здалося, що мене справді почули. Я отримав конкретні відповіді на конкретні питання і пропозиції. Вважаю цю зустріч першим серйозним кроком на шляху до вирішення нашої глобальної проблеми та сподіваюсь що така позитивна тенденція порозуміння буде зберігатися й надалі." - говорить Олексій Гончарук.

У свою чергу, пан Близнюк зазначив: "Те, що люди об&lquot;єдналися задля вирішення спільних проблем є, безумовно, позитивною тенденцію і свідчить про зростання суспільної свідомості в Україні. Але ще більше тішить, що ці люди демонструють високий рівень розуміння проблем будівельної галузі та готові до фахового, конструктивного діалогу. Сьогодні ми добре усвідомлюємо масштаби проблеми незавершених об&lquot;єктів житлового будівництва та вважаємо її однією з найбільш актуальних проблем будівельної галузі. Особисто я завжди відкритий до діалогу з громадскістю. Вважаю таку позицію правильною та чесною".

Нагадаємо, що раніше за дорученням Прем&lquot;єр-міністра України Миколи Азарова для вирішення проблем довгобудів на базі Мінрегіону було створено Міжвідомчу комісію, яка незабаром має розпочати свою роботу.

Прес-служба Асоціації 

Иллюстрации

 


Назад Печать