Еще по теме:

назад к фильтрам

Ще один гуртожиток Харкова підготують до прийому євро-фанатів
Сентябрь 22, 2011 

Національна юридична академія ім. Ярослава Мудрого, що знаходиться в Харкові, за результатами тендерів 15 вересня уклала угоди на закупівлю шпалер та керамічної сантехніки для гуртожитку №12, що розташований за адресою вулиця Пушкінська, 106. Загальна вартість товарів склала 428 тис грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель», інформує ІА «Україна Комунальна».

ТОВ «Світ шпалер» поставить 17,8 тис кв. м шпалер для капітального ремонту приміщень та їдальні гуртожитку за 155 тис грн.

ТОВ «Ферро Схід» за 273 тис грн. поставить санітарно-технічні керамічні вироби для тих же цілей.

За даними всеукраїнського центру волонтерів 2012, гуртожиток №12 Юракадемії ім. Ярослава Мудрого має бути відремонтований в рамках проведення фінальної частини чемпіонату Європи з футболу у 2012 році. Всього в 2011 році на ремонт цього гуртожитку з держбюджету має бути витрачено 6,00 млн грн.

Нагадаємо, раніше Республіканське вище училище фізичної культури в Києві замовило ремонт двох своїх гуртожитків за 15,10 млн грн. У вузі пояснюють, що у гуртожитках під час фінального турніру Євро-2012 мешкатимуть зарубіжні гості.


Назад Печать