Еще по теме:

назад к фильтрам

Столичні ОСББ утеплюють будинки
Октябрь 27, 2011 

Виконуючи доручення Олександра Попова щодо перевірки належного утримання міського господарства, у Дніпровському районі столиці також відбувся робочий об&lquot;їзд території.

Про це ІА «Україна Комунальна» повідомили у прес-службі КМДА.

Робоча група з Дніпровської райдержадміністрації на чолі з першим заступником голови Сергієм Кравченком перевірила хід робіт з утеплення фасадів трьох будинків на вул. Новаторів.

Роботи за цими адресами виконуються спільними силами новоствореного ОСББ та Київської міської державної адміністрації. Тут, окрім утеплення фасадів, буде відремонтовано покрівлі, сходові клітини, планується також виконати ямковий ремонт асфальтного покриття та поліпшити благоустрій прибудинкових територій. На виконання зазначених робіт з міського бюджету для ОСББ буде виділено 3,5 млн грн.

Під час інспектування району учасники об&lquot;їзду також відвідали будинки на бульв. Верховної Ради, де у під&lquot;їздах тривають ремонти сходових клітин. Окрім опорядження сходів, вхідних груп, поручнів, стін та стель, у під&lquot;їздах встановлюють енергозберігаючі світодіодні лампи, а на вхідних групах монтують сучасні адресні покажчики з підсвічуванням.

Загалом у Дніпровському районі, відповідно до доручення голови КМДА, передбачений ремонт сходових клітин у 66-х будинках. Роботи вже розпочаті у 62-х.

До кінця року в районі заплановано також відновити асфальтне покриття у 270 дворах, загальна вартість робіт – 19 млн грн. Станом на сьогодні вже виконано робіт на 3 млн грн.

Нагадаємо, голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов доручив головам районів, керівникам енергопостачальних підприємств, керівникам комунальних служб, які причетні до проходження опалювального сезону, особисто контролювати усунення поривів та аварій на тепломережах, а також прискіпливо слідкувати за благоустроєм районів.


Назад Печать