Еще по теме:

назад к фильтрам

Тристоронній діалог щодо питання пайовиків фірми «Консоль»
Июль 26, 2011 

22 липня відбулася чергова зустріч представників фірми «Консоль» та пайовиків за участю Президента ВГО «Асоціація допомоги постраждалим інвесторам» Олексія Гончарука щодо питання відновлення будівництва на проблемних об’єктах Севастополя. Цього разу вдалося домовитися про вироблення плану дій для завершення будівництва.

Керівництво фірми «Консоль» пообіцяло відновити роботи на об’єктах довгобудів через тиждень і планують завершити їх до кінця цього року. В рамках контролю за процесом будівництва з боку сторін – учасників переговорного процесу, було прийнято рішення зафіксувати досягнуті домовленості в протоколі. Представники фірми «Консоль» запевнили, що вони готові розробити план-графік добудови об’єктів; надаватимуть інформацію на запити зацікавлених сторін; розглянуть механізми гарантування виконання взятих на себе обов’язків.

Керівництво компанії також готове провести спільну прес-конференцію, на якій підтвердять взяті на себе зобов’язання і підпишуть декларативний документ про співпрацю з інвесторами. Останніх запевнили, що на їх вимогу щотижня звітуватимуть про кількість залучених для завершення будівництва коштів та стан справ на об’єктах.

Водночас, голова правління ТОВ «Консоль ЛТД» Володимир Ясинський відзначив, що фірма є інвестором будівництва і на рівні з пайовиками зацікавлена у вирішенні питання з довгобудами. Вони готові в разі розірвання договору виплачувати інвесторам компенсації їх збитків, але за рахунок проданих метрів цих же інвесторів.

Пан Ясинський наголосив, що мітинги, які проводили інвестори напередодні, ускладнюють продажі об’єктів компанії та негативно впливають на її репутацію. Тому вони готові до конструктивних переговорів за участі інвесторів та Асоціації, і максимально сприятимуть вирішенню конфліктної ситуації навколо довгобудів Севастополя.

Потрібно відзначити, що пайовики фірми «Консоль» досить добре знають можливості та проблемні питання, з якими зітнулася компанія забудовник, і націлено пропонують шляхи вирішення проблеми. Одним з варіантів, на переконання інвесторів, є перенаправлення коштів з продажу інших об’єктів фірми «Консоль» на добудову житлових будинків пайовиків.

Оскільки Президент ВГО «Асоціація допомоги постраждалим інвесторам» Олексій Гончарук є учасником переговорних процесів, ми надалі надаватимемо найновішу інформацію про стан будівництва у Севастополі на об’єктах фірми «Консоль».Прес-служба Асоціації

Иллюстрации

 


Назад Печать