Еще по теме:

назад к фильтрам

У 2011 р. за програмою ДІУ було надано 290 іпотечних кредитів, із них 130 - у грудні
Январь 20, 2012 

У минулому році було оголошено, що з 1 липня 2011 р. поновлюються активні операції не тільки на первинному, але і на вторинному ринку житла. Сьогодні серед наших партнерів Державної іпотечної установи налічується 111 банків, які можуть надавати кредити на наших умовах. Про це повідомив Голова правління ДІУ Віктор Миргородський.
Державною іпотечною установою після поновлення активних операцій з рефінансування іпотечних кредитів у 2011 р. придбано у банків-партнерів 290 іпотечних кредитів на суму понад 76 млн. грн.
«290 кредитів - звичайно небагато, але ми підкреслюю, викуповуємо всі кредити, що відповідають нашим Стандартам. Є позитивна динаміка. Кількість заявок від банків на рефінансування постійно зростає» - зазначив Голова правління ДІУ.
Найбільша активність та зацікавленість фінансовим ресурсом ДІУ з боку банків-партнерів спостерігалася у кінці 2011 р. Тільки за останній місяць минулого року ДІУ придбала у банків-партнерів 130 іпотечних кредитів, що складає майже 45% від загальної кількості кредитів, рефінансованих ДІУ у 2011 році.
Іпотечні кредити, надані банками у співпраці з ДІУ, мали у минулому році найбільший попит завдяки найкращим умовам, які є на іпотечному ринку.
При середньоринковій ставці кредитування – 20% річних, кредити за співпраці з ДІУ пропонуються банками-партнерами громадянам України за фіксованою ставкою, яка в більшості випадків не перевищує 15% річних у гривні, строком до 30 років.
«При нестачі у банків дешевого, довгострокового ресурсу, більшість банків взагалі згорнули свої програми іпотечного кредитування, інші збільшили ставки кредитування та посилили свої вимоги до позичальників, тому ресурс Державної іпотечної установи є привабливим та має значний попит», - відзначив Віктор Миргородський, коментуючи ситуацію на іпотечному ринку.
ДІУ рефінансує банки-партнери за ставкою 11% річних у гривні.


Назад Печать