Еще по теме:

назад к фильтрам

У 2011 році в Україні кількість кредитних угод склала 5% від загального обсягу придбаного житла
Февраль 02, 2012 

Іпотечні програми протягом 2011 року пропонували близько 40 фінансових установ України. 

У 2011 році в Україні кількість кредитних угод склала 5% від загального обсягу придбаного житла. Про це заявив керівник напрямку іпотечного кредитування АТ Астра Банк Станіслав Мошкін. 

За даними експерта, іпотечні програми протягом року пропонували близько 40 фінансових установ країни. При цьому більшість банків пропонували іпотеку з початковим внеском від 30% вартості житла і терміном кредитування 20 років. Понад 70% іпотечних кредитних програм пропонувалися з плаваючою процентною ставкою. 

У свою чергу заступник голови правління, директор з роздрібного бізнесу ПАТ Енергобанк Андрій Мойсеєнко зазначив: "Ситуація сьогодні така, що, здебільшого, кредити на купівлю житла складно назвати доступними з різних причин: високі вимоги банків до офіційних доходів позичальників; порівняно високі ставки за позиками в гривні; відсутність низьких авансів". 

Нагадаємо, на думку аналітиків ринку нерухомості, загальна сума кредитів, виданих фізичним особам на купівлю квартири, за рік не перевищить 3 млрд.грн. На думку президента Українського аналітичного центру Олександра Охріменка, реальні ставки на ринку будуть становити 18-24% річних, залежно від об&lquot;єкта застави і терміну кредиту. 


Назад Печать