Еще по теме:

назад к фильтрам

У департаменті держпрограм пообіцяли, що на 1,5 га української землі створять доступне житло
Июнь 15, 2012 

В Україні є 1,5 га земельних ділянок, на яких є можливість створити доступне житло.  Про це під час круглого столу сказав директор Департаменту державних програм та розвитку житлового будівництва Мінрегіоніу Олександр Непомнющий, передає кореспондент УНН.

"У нас є 1,5 га участків землі, на яких можна будувати доступне житло в Україні. Там підведені інженерні мережі, є інфраструктура. Тож найближчим часом там можна починати будувати доступне житло", - сказав О.Непомнющий.

Як повідомляв УНН, на думку заступника голови Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та регіональної політики Ігоря Лисова, будівельним компаніям вигідно брати участь у програмі пільгового кредитування житла.

"Забудовникам вигідно брати участь у програмі пільгової іпотеки, адже це держзамовлення. Тобто на сьогодні забудовник розуміє, що він отримає гроші на будівництво та може розраховувати на поетапне фінансування", – зазначив парламентарій.

На його думку, першочергово до програми іпотечного кредитування мають бути залучені об’єкти з високим ступенем готовності.

"Насамперед треба звернути увагу на ті об’єкти, які мають високий ступінь готовності. Адже це означає, що вони будуть привабливими для інвестора, тобто населення. Якщо у нас буде комплекс умов – люди, які хочуть і можуть придбати житло, забудовник і держпрограми, тоді будуть перспективи вирішення житлової проблеми", – зазначив І.Лисов.


Назад Печать