Еще по теме:

назад к фильтрам

У Донецькій обл. доступне житло будуватимуть 5-7 забудовників
Январь 20, 2012 

У 2012 р. в Донецькій області в програмі доступного житла будуть брати участь 5-7 забудовників. Про це кореспонденту порталу 3Doma.ua повідомив директор Донецького регіонального управління Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву Вадим Кашицин.
За його словами, документи для участі у програмі на розгляд Міжвідомчої комісії Мінрегіону протягом місяця збираються подати 12 компаній-забудовників регіону. «З них, я думаю, реально брати участь у програмі буде компаній 5-7», - сказав Вадим Кашицин.
Для участі в програмі доступного житла, розповів директор управління, компанії пропонують будівельні об&lquot;єкти різного ступеня готовності в Донецьку, Макіївці, Маріуполі, Ясинуватій, Авдіївці та ін. населених пунктах.
Вадим Кашицин додав, що поки не може назвати кількість квартир, які будуть реалізовані в регіоні в рамках програми в цьому році. Директор управління також не уточнив суму коштів, яка буде виділена з Держбюджету для надання субсидій «черговикам» - жителям Донецької області.
За словами Вадима Кашицина, в 2010-2011 рр. регіон не брав активної участі в програмі, але цього року ситуація повинна кардинально змінитися.
«Забудовники сьогодні проявляють більше ініціативи для участі в програмі, ніж у попередні роки. По-перше, доступне житло - це більша кількість клієнтів і додаткові оборотні кошти для будівельних компаній. По-друге, забудовники Донецької області вже змогли оцінити позитивний досвід реалізації програми в інших регіонах», - пояснив Вадим Кашицин.
Як писав портал 3Doma.ua, в 2012р. на реалізацію програми доступного житла в Україні в Держбюджеті передбачено 200 млн. грн.


Назад Печать