Еще по теме:

назад к фильтрам

У грудні минулого року звели ще чотири будинки за програмою доступного житла
Январь 18, 2012 

У Києві в грудні 2011 року було введено в експлуатацію чотири багатоквартирних житлових будинки, в яких 125 сімей отримали квартири за програмою доступного житла.
Про це повідомив директор іпотечного центру в Києві і області Державної спеціалізованої фінансової установи "Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву" Сергій Комнатний.
"В цілому з державного бюджету на фінансування програми доступного житла у цих об&lquot;єктах було виділено понад 23 млн грн, а з міського - 5,6 млн грн, що дозволило проінвестувати понад 11 тисяч квадратних метрів житла", - цитує його слова прес- служба.
За його даними, були введені два будинки в Дарницькому районі - будинок на 368 квартир по пр. П.Григоренка, 12, в якому 73 квартири були передані за програмою доступного житла (забудовник - АТ "Холдингова компанія "Київміськбуд") і будинок на 119 квартир по ул.Поліська (15 квартир за програмою, компанія "28 управління начальника робіт").
Крім того, забудовник КП "Житлоінвестбуд-УКБ" увів два будинки в Деснянському районі - будинок на 230 квартир по вул. Градинській, 9, і будинок на 160 квартир по вул.Градинській, 11, в яких за програмою було передано 37 квартир.
Зазначимо, що держбюджетом на 2012 рік передбачено фінансування програми доступного житла вдвічі більше, ніж у 2011 році - у розмірі 200 млн грн.
Держфонд сприяння молодіжному житловому будівництву використовує держкошти для надання довгострокових пільгових кредитів на будівництво житла молодим сім&lquot;ям та одиноким молодим громадянам, які потребують поліпшення житлових умов, а також для залучення додаткових позабюджетних ресурсів для фінансування Державної програми забезпечення молоді житлом на 2002-2012 роки, затвердженої урядом 29 липня 2002 року.


Назад Печать