Еще по теме:

назад к фильтрам

У Харкові визначили, де побудують доступне житло
Январь 24, 2012 

Наразі керівництво області готується до реалізації вже другого етапу програми, а саме будівництва доступного житла "з нуля".
Для цього на території Харківської області визначено 16 земельних ділянок загальною площею 50 га. Про це повідомляє прес-служба Харківської ОДА.
«Ми плануємо в 2012 році виділити на фінансування цієї програми 10 млн. грн. з обласного бюджету, а також займаємося пошуком інвесторів, зацікавлених у забудові цих земельних ділянок. На цей рік нами заплановано проведення цілої низки заходів з реалізації пілотного проекту будівництва доступного житла в Роганському житловому масиві», - зазначив перший заступник голови Харківської облдержадміністрації Валентин Дулуб.
За його словами, в 2011 році на реалізацію «Регіональної програми будівництва (придбання) доступного житла на 2010-2017 роки» в Харківській області з державного бюджету було виділено 4,2 млн. грн. Придбано та передано черговикам 56 квартир загальною площею 2,86 тис. кв. м (у 2010 році - 36 квартир площею 1,9 тис. кв. м) - темп зростання склав 155%.


Назад Печать