Еще по теме:

назад к фильтрам

У Києві та області в ризикові будівництва щомісяця вкладають 40 млн. гривень - експерт
Июль 13, 2012 

Кожного місяця люди вкладають по 40 млн. гривень в ризикові або дуже ризикові об&lquot;єкти будівництва в Києві та області.

Про це повідомив голова громадської організації «Асоціація допомоги постраждалим інвесторам» Олексій Гончарук під час форуму «Як уникнути будівельних афер», передав кореспондент ГолосUA.

«Потрібно зробити так, щоб інвестору було куди звернутися для отримання повної інформації про об&lquot;єкт будівництва: ризиковий він чи ні», - зазначив експерт.

У свою чергу, голова Ради директорів Української будівельної асоціації Лев Парцхаладзе вважає, що якщо забудовник не в силах закінчити зведення будинку, це має зробити держава, яка і буде розпоряджатися об&lquot;єктом.

«Якщо забудовнику дали 3-4 роки на здачу будинку в експлуатацію, а він не встигає, потрібно дати ще 2-3 роки. Але якщо і цей термін не виконано, нехай держава отримає право «зайти» на об&lquot;єкт у вигляді керуючого», - зазначив експерт.

Він також упевнений, що потрібно проводити попередню реєстрацію споруджуваних квартир, щоб в майбутньому забудовник не зміг їх продати повторно третім особам.

«Також слід ввести страхування житла, що будується перед його покупкою, тому що забудовник не завжди може виконати свої зобов&lquot;язання перед інвесторами. В разі чого, страховик може покрити потрібну суму», - підсумував Л. Парцхаладзе.

Иллюстрации

 


Назад Печать