Еще по теме:

назад к фильтрам

У Львові інвестори зголошуються вкладати гроші у житловий фонд
Ноябрь 01, 2011 

Пропозицію щодо капітального ремонту у будинку за рахунок надбудови мансардного поверху отримав директор ЛКП «Магістральне» Юрій Спринь.

До директора ЛКП «Магістральне» звернувся інвестор з пропозицією зробити капітальний ремонт у будинку №5 на вулиці Володимира Великого за рахунок надбудови шатрового даху та влаштування мансардного поверху.

До мене звернувся один з мешканців цього ж будинку Володимира Великого, 5 з пропозицією зробити ремонт цього будинку, а взамін влаштувати шатровий дах і зробити мансардний поверх. Попередньо він пообіцяв  замінити всі вікна у під’їздах на енергозберігаючі, виконати ремонт сходових кліток, утеплити стіни, замінити електрощитові та комунікаційні мережі. Взамін він хоче влаштувати шатровий дах і мансардний поверх, тобто зробити додаткові квартири. Зараз він погоджує проект, необхідно також зробити експертні висновки щодо несучої здатності фундаменту. Вже маючи на руках проект ми можемо провести громадські слухання. Звичайно, без погоджень та громадських слухань, жодного будівництва не розпочнеться.

директор ЛКП «Магістральне»

Юрій Спринь.

Будинку № 5 по вулиці Володимира Великого був збудований у 1966 році. З того часу капітальний ремонт будинку не проводився.

Будинок заборгував за комунальні послуги близько 100 тис. гривень. Відповідно через таку заборгованість ми не можемо провести у будинку необхідний ремонт. Тож реалізація такого проекту була б дуже актуальною у цьому випадку.


Назад Печать