Еще по теме:

назад к фильтрам

У Львові стартує інвестиційний проект розвитку ОСББ
Сентябрь 14, 2011 

Львівська міськрада закликає ОСББ подавати заявки до Центру муніципального менеджменту фонду «Україна-Хабітат» на організацію фінансування -AAA+
інвестиційних проектів. -AAA+

Про це ЗІК повідомила прес-служба Львівської міськради.

Відділ супроводу ОСББ, ресурсний центр для розвитку ОСББ Львівської міськради повідомляє, що для вивчення можливості і доцільності розробки Проекту місцевої інвестиційної Програми розвитку житлово-комунального господарства міста на 2012-2015 роки, Центр муніципального менеджменту фонду «Україна – Хабітат» пропонує керівникам об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), комунальним та приватним підприємствам міста до 20 вересня 2011 року зареєструвати у них на сайті заявки на організацію фінансування інвестиційних проектів, які планується реалізувати у рамках Проекту.

«До співфінансування таких інвестиційних проектів планується залучити крім бюджетних коштів, кредитні ресурси ЄБРР, Європейського інвестиційного банку, Світового банку, інших міжнародних фінансових організацій. До 1 жовтня 2011 року Львівській міській раді буде надана інформація про перелік інвестиційних проектів, зареєстрованих на сайті Фонду «УКРАЇНА – ХАБІТАТ», а за умови надходження їх значної кількості, також орієнтовний графік роботи Груп Управління Проектами міськвиконкому, ОСББ, комунальних та приватних підприємств міста – потенційних учасників Програми на жовтень – грудень 2011 року», – повідомила начальник відділу супроводу ОСБББ Галина Когут.

З додатковими запитаннями звертайтеся у відділ супроводу ОСББ, ресурсний центр для розвитку ОСББ Львівської міської ради за номерами телефону: 297-59-95 та 297-59-32 або за адресою: пл.Ринок, 1 (к. 107).


Назад Печать