Еще по теме:

назад к фильтрам

У Мінрегіонбуді слідкуватимуть за опалювальним сезоном в регіонах
Октябрь 04, 2011 

Міністерство регіонального розвитку, будівництва і житлово-комунального господарства підготувало наказ, який встановлює початок опалювального сезону для об’єктів соцкультпобуту з 1 по 10 жовтня, а для житлового фонду – з 15 жовтня цього року. Однак терміни можуть бути скориговані.

«Поки що погода сприяє, але якщо середньодобова температура в якомусь регіоні опуститься до 8 градусів за Цельсієм, опалювання буде включено раніше», - сказав міністр регіонального розвитку, будівництва і житлово-комунального господарства Анатолій Близнюк.

За даними міністерства, на сьогодні комунальна галузь майже готова до початку роботи в опалювальний період.

«Ми сьогодні впевнено говоримо про майже стовідсоткову готовність об&lquot;єктів теплоенергетики надавати тепло. Залишилися тільки нові котельні, але навіть у них вже 10 жовтня буде завершено налагоджувальні роботи і почнуться пробні запуски», - відзначив А.Близнюк.

У Мінрегіонбуді створено спеціальну диспетчерську службу, яка відстежуватиме хід опалювального сезону в кожному регіоні країни, а також основні показники діяльності житлово-комунального господарства регіонів у цілому.


Назад Печать