Еще по теме:

назад к фильтрам

Українці вже підписали 250 договорів на "доступне житло" - Мінрегіон
Август 22, 2012 

Від початку реалізації соціальної ініціативи президента Віктора Януковича "Доступне житло" укладено 250 компенсаційних договорів, за останній тиждень їхня кількість збільшилася на 44 одиниці.

Про це повідомили в прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства.

За даними відомства, за минулий тиждень банки видали 46 кредитів, загалом їх уже 248, і їхня кількість майже зрівнялася із кількістю компенсаційних договорів. Надані кредити профінансовані банками в обсязі 59,9 млн грн.

"У столиці з моменту старту програми укладено вже 86 договорів та надано стільки ж кредитів. За минулий тиждень нові договори уклали з 19 киянами та ще стільком же видали кредити. Бажання поліпшити житлові умови висловили 1366 жителів столиці", - зазначено в повідомленні Мінрегіону.

Кількість укладених договорів у розрізі регіонів виглядає так: Київ - 86; Севастополь - 8; Харківська область - 21; Сумська область - 20; Полтавська область - 15; Хмельницька область - 13; Вінницька область - 12; Чернігівська область - 11; Волинська, Закарпатська, Львівська, Одеська, Рівненська та Черкаська області - по 6; Івано-Франківська, Житомирська та Запорізька області - по 1 договору.

У Харківській області видано 21 кредит (на суму понад 4,5 млн грн), 19 кредитів у Сумській (2,9 млн грн), 15 у Полтавській (2,1 млн грн), 13 у Хмельницькій області, 12 у Вінницькій області, 11 у Чернігівській, у Севастополі - 8, по 6 у Волинській, Закарпатській, Львівській, Одеській, Рівненській та Черкаській областях, у Донецькій, Івано-Франківській та Миколаївській областях - по 5, по 3 кредити в Автономній Республіці Крим та в Київській області, 2 - в Херсонській області, по 1 кредиту в рамках програми видали у Житомирській, Запорізькій та Чернівецькій областях.

На 17 серпня не укладено жодного договору та не видано жодного кредиту на Кіровоградщині, Луганщині, Тернопільщині.

Крім того, за даними Мінрегіону, на сьогодні укладено 230 договорів на будівництво доступного житла на умовах оплати державою 30% його вартості. Надано 171 пільговий кредит у рамках програми молодіжного житлового кредитування. Державною іпотечною установою профінансовано 537 кредитів.

"Таким чином, разом за згаданими житловими програмами профінансовано придбання 1186 квартир, причому за останній тиждень ця кількість зросла на 70", - зазначили у відомстві.

Нагадаємо, на думку керівника Українського банківського порталу Олексія Лупоносова, купівля квартири через програму державного кредитування "Доступне житло" є дуже ризикованою.


Назад Печать