Еще по теме:

назад к фильтрам

Уряд запровадив тимчасовий порядок визначення вартості нерухомості перед продажем
Ноябрь 03, 2011 

Український уряд затвердив тимчасовий порядок визначення оціночної вартості нерухомості та об&lquot;єктів незавершеного будівництва, які продаються або обмінюються. Як повідомляється, це закріплено постановою уряду № 1103 від 26 жовтня 2011 року, яке опубліковано в газеті Урядовий Кур&lquot;єр у вівторок, 1 листопада.

Цим документом Кабмін зобов&lquot;язав Фонд державного майна затвердити у двомісячний строк форму подання суб&lquot;єктами оціночної діяльності інформації про об&lquot;єкт з оціночною ціною, а також інформацію про ступінь будівельної готовності для об&lquot;єкта незавершеного будівництва.

Крім того, відомство повинно протягом шести місяців внести на розгляд уряду законопроект щодо визначення органу, який проводитиме оцінку нерухомості, а також разом з Мінрегіонбудом розробить та затвердить порядок визначення вартості відтворення чи заміщення будинків, будівель і споруд.

При цьому Рада міністрів АРК, обласні, Київська та Севастопольська міськдержадміністрації повинні забезпечити щорічне визначення до 1 січня показників мінімальної вартості 1 кв. м житлових, торгових, промислових, адміністративних будівель, а також їх частин для всіх категорій населених пунктів.

Як повідомлялося раніше, Кабінет Міністрів України затвердив порядок ведення Державного реєстру прав на нерухоме майно.


Назад Печать