Еще по теме:

назад к фильтрам

Відбулось засідання міжвідомчої робочої групи з питання вивчення стану об&lquot;єктів незавершеного будівництва Львівщини
Сентябрь 14, 2011 

13 вересня у Львівській облдержадміністрації відбулось засідання міжвідомчої робочої групи з питання вивчення стану незавершеного будівництва об&lquot;єктів соціально-культурного та житлово-комунального призначення Львівської області під головуванням заступника голови, співголови міжвідомчої робочої групи Володимира Губицького.

На засіданні розглянуто питання Про проведену роботу щодо інвентаризації об’єктів незавершеного будівництва у Львівській області, Про структуру об’єктів незавершеного будівництва за напрямками, ступенем будівельної готовності та формами власності та Про інфраструктурний розвиток територій на середньострокову перспективу (проект програми будівництва, реконструкції та модернізації об’єктів інфраструктури Львівської області на період до 2015 року).

За підсумками проведеної інвентаризації, станом на 20 липня 2011 року, на Львівщині налічується близько 867 об’єктів незавершеного будівництва усіх форм власності, загальною кошторисною вартістю об’єктів відповідно до наявних кошторисів – 7,6 млрд. грн. з прогнозованою потребою у коштах станом на 1 січня 2012 року на їх добудову 4,7 млрд. грн.

В процесі обговорення було наголошено на тому, що розробка проекту програми будівництва, реконструкції та модернізації об’єктів інфраструктури Львівської області на період до 2015 року є одним з інструментів реального, покрокового зменшення кількості об’єктів незавершеного будівництва, який дозволить визначити черговість добудови розпочатих об’єктів будівництва у середньостроковій перспективі.

До складу групи входять: депутати Львівської обласної ради, начальники галузевих управлінь облдержадміністрації та начальники територіальних органів виконавчої влади.


Назад Печать