Еще по теме:

назад к фильтрам

В 2011 році на Одещині спостерігався житлобудівний бум
Декабрь 23, 2011 

21 грудня 2011 року відбулась прес-конференція начальника Головного управління капітального будівництва облдержадміністрації Ігоря Полуденка на тему: «Підсумки роботи будівельної галузі у 2011 році», інформує прес-служба Одеської ОДА.

Начальник головного управління капітального будівництва Одеської облдержадміністрації Ігор Полуденко повідомив, що обсяг робіт, виконаних будівельними організаціями області за січень-листопад 2011р., склав 2 855,8 млн грн., що у порівнянні з відповідним періодом минулого року більше на 7,9 %. До кінця 2011р.планується виконати орієнтовний обсяг робіт у розмірі 3000,0 млн грн., що на 8% більше, ніж минулоріч.  

Основними позитивними тенденціями розвитку Одещини стали введені в експлуатацію 6 шкіл, газопровід-відвід до смт Миколаївка, притулок «Гніздечко» в  Ізмаїльському районі, музична школа в Білгород-Дністровському районі.  Заплановано введення школи у Тарутинському районі.

Також до кінця поточного року заплановано введення наступних об’єктів: очисні споруди стічних вод військового містечка смт. Великодолинське (Овідіополь-2), реконструкція медзакладів у декількох районах області, ремонт ДЮСШ в Кілійському районі, перша нитка підвідного водопроводу в Котовському районі.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів  та рішення Одеської обласної ради передбачені субвенції з державного бюджету у сумі 112,0 млн грн., які до кінця року планується освоїти у повному обсязі.

Кошти субвенції з державного бюджету надали можливість продовжити будівництво 3 шкіл: в Біляївському, в Красноокнянському районах, розпочати капітальний ремонт ЗОШ №1 в м. Ананьїв.

За підсумками 2011 року в Одеській області введено в експлуатацію 463 тис. кв. метрів житла, що у порівнянні з 2010 рік більше в 1,6 раза. За 2011 рік орієнтовно планується ввести житла понад 700 тис. кв. метрів. Щорічне збільшення цього показника надасть можливість не тільки вирішити житлові проблеми громадян Одеської області, а й пожвавити стан будівельної галузі в цілому.


Назад Печать