Еще по теме:

назад к фильтрам

В Україні на сьогоднішній день в програмі іпотечного кредитування беруть участь 156 об&lquot;єктів
Июль 19, 2012 

В Україні станом на 12 липня 2012 р. з програмою здешевлення вартості іпотечних кредитів для забезпечення доступним житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов, приймають участь 156 об&lquot;єктів, в яких пропонується для придбання 6 тис. 606 квартир. В цілому по Україні 8,5 тис. громадян виявили бажання взяти участь в програмі. Про це на брифінгу в Кабінеті міністрів заявив виконуючий обов&lquot;язки міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Олександр Аліпов, передає кореспондент РБК-Україна.

Він підкреслив, що вже укладено 79 договорів, найбільше в Києві - 29.

"Банками профінансовано 56 кредитів на загальну суму 14,7 млн грн. У Києві - на 9,9 млн. У сумській області на - 1,1 млн грн, в Харківській та Полтавській 6 кредитів, 3 кредити в Криму та по одному у Закарпатській , Івано-Франківській, Кіровоградській, Рівненській та Чернігівській областях ", - заявив Аліпов.

Він також додав, що "Укладено 193 договори на будівництво доступного житла на умовах оплати державою 30%, і укладені 139 пільгових кредитів в рамках програми молодіжного кредитування".

Нагадаємо, як повідомлялося раніше, Мінрегіон готовий компенсувати процентну ставку по іпотечних кредитах 30 тис. позичальників.


Назад Печать