Еще по теме:

назад к фильтрам

Визначено регіони – лідери молодіжного житлового кредитування
Февраль 07, 2012 

Державним бюджетом на 2011 рік було передбачено виділення коштів з загального фонду на надання пільгових кредитів молоді у розмірі 60 млн. грн., які були профінансовані у повному обсязі. За рахунок коштів місцевих бюджетів молодіжне житлове кредитування профінансовано в обсязі 44,1 млн. грн. Лідерами за обсягами виділених коштів на молодіжне житлове кредитування є Донецька, Миколаївська, Полтавська, Харківська, Черкаська та Дніпропетровська області. Про це повідомив Голова Правління Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву Леонід Рисухін під час селекторної наради за участю директорів регіональних управлінь Фонду.
Крім того, як зазначив Л. Рисухін, у 2011 році на суму 30,8 млн. грн. було надано пільгових кредитів й за рахунок коштів Статутного капіталу Фонду. 
Найбільша кількість виданих кредитів за рахунок коштів Статутного капіталу надана регіональними управліннями у Житомирській, Полтавській областях, Севастопольському РУ та Іпотечним центром у м. Києві та Київській області.


Назад Печать